Usposabljanje "Delovno pravna zakonodaja z vidika sindikata"

Svet gorenjskih sindikatov v okviru projekta "Zrno napredka - Z znanjem do učinkovitega socialnega dialoga" organizira usposabljanje za sindikalen zaupnike in zaposlene pri socialnih partnerjih na temo "Delovno pravna zakonodaja z vidika sindikata". Usposabljanje se financira iz sredstev RS in EU.

Vabljeni, da se nam pridružiti v četrtek, 27.9.2018 od 8h do 15h v hotelu Marinšek v Naklem.

06.09.2018
Usposabljanje "Z dobrim javnim nastopom do uspehov v pogajanjih"

V okviru EU projekta »Zrno napredka - z znanjem do učinkovitega socialnega dialoga« za vas pripravljamo tretje usposabljanje v nizu usposabljanj na temo Mehke veščine pogajanj. Tokrat z naslovom »Z dobrim javnim nastopom do uspehov v pogajanjih«. Projekt financirata EU in RS.

Vabim vas, da se nam pridružite v sredo, 12.9.2018 ob 12.00 uri v sejni sobi SGS Slovenski trg 3, 4000 Kranj.

Usposabljanje "Z znanjem retorike sem boljši pogajalec"

Svet gorenjskih sindikatov bo 20.6.2018 ob 12h  v prostorih Sveta gorenjskih sindikatov izvedel drugo predavanje iz sklopa Mehke veščine pogajanj v okviru projekta Zrno napredka - Z znanjem do učinkovitega socialnega dialoga.
Vabljeni, da se nam pridružite.

Usposabljanje "Komunikacijske sposobnosti v pogajanjih"

Svet gorenjskih sindikatov bo v četrtek, 19. aprila 2018 v hotelu Marinšek v Naklem, izvedel usposabljanje "Komunikacijske sposobnosti v pogajanjih". Usposabljanje bo izvedeno v okviru projekta Zrno napredka, ki ga delno sofinancira EU iz Evropskega socialnega sklada in je namenjeno predsednikom sindikatov podjetij in članom izvršnih odborov. V okviru delavnice bomo spoznali, od česa je odvisno uspešno sporazumevanje v pogajalskih procesih in se seznanili kako poteka sporazumevanje v skupini ter na kakšen način se vodijo sestanki. Lepo ste vabljeni, da se nam pridružite in se naučite veščin za uspešnejša pogajanja.